Apartmani - Perinić

Tel.:
++385/51/543 051

GSM:
++385/98/177 6719
++385/98/626 057
++385/98/904 7466

 

O nás

Apartmány Perinić sa nachádzajú v malom turistickom mestečku Vrsi-Mulo, ktoré je ďaleko od mesta Nin 6 km. Staré jadro mestečka Vrsi nachádza sa na kopci pár sto metrov od mora, zatiaľ je časť Mulo, kde je veľa krásnych rodinných domoch a bytoch umiestnených v blízkosti mora.

 Apartmány - Perinić sú vzdialení len 100 metrov od mora, so zabezpečenim parkoviskom a veľkým dvorom, a okrem kvalitného ubytovania v 4 nových apartmánov poskytujú hosťom všetko čo potrebujú pre príjemnú dovolenku.
Pláž, vedľa ktorej sa nachádza veľa kaviarní a reštaurácií, a pozdĺž ktorej ide promenáda, ktorá je so štrkom a ľahučké sa spustí do mora, čo je ideálne pre rodiny s deťmi.
Na veľkej promenády pozdĺž nábrežia každé ráno pristávajú rybárske lodi, takže je možné kúpiť čerstvú rybu priamo od rybárov.
Hneď blizko Apartmánov - Perinić je les borovice, ktorý sa rozširuje na západ od apartmánov v dĺžke 2 km. Uplne je neobývaný a je ideálny na prechádzky a pred tych ktorý majú radi samotu.
Na severnej strane mestečka nachádza sa piesočná pláž Ričina a štrková pláž Dumboka Draga, a hostia ktorý majú radi výskum tu nájdu množstvo skrytých, malých zátok v idylickom prostredí, kde si môžete odychnuť ďaleko od návalu.
Celá rodina Perinić venuje sa cestovnému ruchu, a okrem toho aj s výrobou extra panenského olivového oleja.

Príďte! S radosťou vás očakávame.

Rodina Perinić

 

 

 

Výlety
N. P. Krka
N. P. Kornati
N. P. Plitvička jezera
N. P. Paklenica
Grad Zadar
Grad Nin
Grad Biograd
Vransko jezero